Poznaj nasz zespół

Tworzą go ludzie pełni pasji, posiadający szeroką wiedzę i umiejętności

Klinika Stomatologiczna dr Dobrakowskiego, to miejsce, w którym wykorzystujemy najnowocześniejsze odkrycia medyczne, łącząc bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną z współczesnymi metodami leczenia.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

dr n. med. Rafał Dobrakowski

Specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej

Rafał Dobrakowski – lekarz który tworzy to miejsce. Ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1997r. W latach 2000-2007r. pracował w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. W 2005r. uzyskał tytuł doktora, a w 2006r. ukończył specjalizację z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej. W 2011 ukończył Curriculum Implantologiczne w College of Dentistry New York University w ramach programu edukacyjnego Implant Continuum Education NYU CD & OSIS & CEIA. Doktor jest również członkiem Uniwersyteckiego Towarzystwa Naukowego OSIS.

Wielokrotnie nagradzany na ogólnopolskich sympozjach, w czołówce najlepszych chirurgów w Polsce. Cały czas bierze udział w kursach, wykładach które również prowadzi. Z zamiłowania do dzielenia się wiedzą chętnie bierze pod swoje skrzydła lekarzy stażystów. Od listopada 2020 stał się również członkiem rady uczelni ukończonego wcześniej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Prywatnie ojciec Poli, Zosi i Heleny. Człowiek pełen pasji, uśmiechu i energii, tytan pracy. Miłośnik sportu w szczególności biegania, żeglarstwa oraz jazdy na rowerze i motorze.

Doktor przyjmuje w gabinecie w dniach:
poniedziałek: 8:00-15:00
wtorek: 8:00-15:00
środa: 8:00-15:00

dr Weronika Spyrka

Lekarz dentysta

Weronika Spyrka – lekarz dentysta. Wykwalifikowana specjalistka. W klinice stomatologicznej Doktora Dobrakowskiego pracuje od października 2020 roku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, chirurgią i endodoncją. Przyjmuje dorosłych oraz dzieci. W ostatnim czasie doktor ukończyła specjalistyczne kursy: Maj 2021 – Wypełnienia kompozytowe w odcinku bocznym (dr. Marcin Krupiński), Luty 2021 – Złap Endodoncję za Rogi – kurs leczenia kanałowego pod mikroskopem (dr. Monika Dzieciątkowska), Luty 201 – Kurs z preparacji zębów pod korony i mostów (dr. Krs Owczarczak). Pasję do stomatologii doktor łączy również z miłością do modelingu.

Doktor w gabinecie przyjmuje w dniach:
poniedziałek 14:00-20:00
wtorek 8:00-14:00
środa 8:00-14:00

dr Agata Kotowska

Lekarz dentysta

15Agata Kotowska – Doktor to wysoko wykwalifikowana specjalistka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W naszym gabinecie zajmuje się głównie zabiegami w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem, stomatologii dziecięcej oraz zabiegami profilaktycznymi. Ukończyła liczne kursy i szkolenia ogólnopolskie i międzynarodowe, m.in. kurs „Chwyć endodoncję za rogi”, Bezpośrednie odbudowy zębów trzonowych oraz kurs Flow injection technique przy bezpośrednich odbudowach kompozytowych. Ostoja spokoju, wyważona i dokładna. Pasję do stomatologii dzieli również z fotografią oraz górami z których pochodzi.

Doktor przyjmuje w gabinecie w dniach:
wtorek: 8:00-20:00
czwartek: 8:00-20:00
piątek: 8:00-15:00

dr Tomasz Depta

Lekarz dentysta

Tomasz Depta – lekarz dentysta

Doktor przyjmuje w gabinecie w dniach:
wtorek 12:00-20:00

dr Anna Figzał

Lekarz dentysta

Anna Figzał – lekarz dentysta

Doktor przyjmuje w gabinecie w dniach:
czwartek 12-20
piątek 8:00-14:00

ASYSTENTKI

Paulina Jaskólska

Asystentka

Natalia Wydra

Asystentka

Anastasiia Kaulko

Asystentka

HIGIENISTKI

Roksana Kumór

Higienistka

Paulina Wesołowska

Higienistka

KIEROWNIK GABINETU

Katarzyna Rzeczkowska

Kierownik Gabinetu

Katarzyna Rzeczkowska – kierownik kliniki stomatologicznej dr Dobrakowskiego.

Kierownik pracuje w dniach:
poniedziałek: 12:00-20:00
wtorek: 8:00-16:00
środa: 8:00-16:00
czwartek: 12:00-20:00
piątek: 8:00-16:00

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Monika Wieloch

Rejestratorka medyczna

Umów się na wizytę

Szanowni Państwo zapraszamy Was serdecznie do Kliniki Stomatologicznej dr Dobrakowskiego. Zapewniamy komfortową atmosferę i specjalistyczny sprzęt medyczny nowej generacji. Wykorzystujemy najlepsze i najnowocześniejsze metody leczenia uzębienia.

Nasza wykwalifikowana kadra lekarzy, posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Jesteśmy przekonani, że w Klinice Stomatologicznej dr Dobrakowskiego, otrzymasz najlepszą opiekę stomatologiczną. W naszych gabinetach dbamy o dobrą atmosferę i odpowiednie podejście do każdego pacjenta, ponieważ wiemy, że każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia.

Zadzwoń i umów się na wizytę: (071) 333 66 66 lub kom. 733 306 666